piątek, 31 lipca 2015

TURZYCE W DONICACH

          Szara elewacja domu, zaciągnięta klejem, tarasu i podjazdu brak, bałagan pobudowlany na działce, mnóstwo donic po roślinach, stare palety, stosy drewna, kupa piachu i chwastów.. tak wygląda mój nowy ogród, mieszkanie w bloku z balkonem zamieniliśmy na dom. Na jesieni zaczynamy pierwsze kroki w budowaniu go i mam nadzieję, że uda mi się pokazać etapy jego powstawania, potrwa to pewnie kilka lat bo 'szewc bez butów chodzi'. Na pocieszenie i dobry początek zagospodarowałam parapety.. jeden co prawda na chwilę bo donice powędrowały tam gdzie ich miejsce - do innego ogrodu ale od momentu obsadzenia przez kilkanaście dni zdobiły moje okna i bardzo mi się spodobały. Na pewno powtórzę to jeszcze kiedyś..

Turzyca japońska 'Ice Dance' sprawdza się w stu procentach zarówno w donicach jak i na rabatach, w miejscach zacienionych.4 komentarze:

 1. Lubię turzyce, a Twoja jest bardzo ładną odmianą :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też je lubię, co prawda dopiero od niedawna, chociaż turzycę 'Ptasie łapki' od dobrych dwudziestu..

   Usuń
 2. Ho, ho, ho...nowe życie.
  Czekamy na zdjęcia nowego ogrodu, choć pewnie macie teraz mnóstwo spraw na głowie. Ale to pięny moment...

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny, piękny.. na razie nie ma co pokazywać bo cała działka w chwastach i nic więcej, no może poza kilkoma dorosłymi sosnami i świerkami.. jak tylko ruszymy z pracami będę informowała..

  OdpowiedzUsuń