czwartek, 23 lipca 2015

ARANŻACJA TARASU

           Czasem zastanawiam się czy przywrócę tego bloga do łask.. Mam tyle rzeczy do opisania, zdjęć do pokazania a zwyczajnie mi się nie chce.. Przechodzę chyba 'zmęczenie materiału' i potrzebuję wakacji których nie było u mnie od 4 lat. Wszystkim odwiedzającym bloga obiecuję poprawę i w miarę systematyczne pisanie i muszę się czymś pochwalić.

          Po dzisiejszym dniu mam nadzieję że jeszcze bardziej (zdjęciami) zachęcę do budowania tarasów i odpoczywania na nich, w tak upalny dzień jak dziś. Z dumą mogę pokazać jeden z nich zaprojektowany i wykonany kilka lat temu o który właściciele dbają i pilnują jak oczka w głowie. Na drewnianej pergoli brakuje tylko białych zasłon które były akurat w pralni ;).


  

10 komentarzy:

 1. Całość pięknie wygląda,
  Czy te tuje rosna w donicach więcej niż jeden sezon?

  OdpowiedzUsuń
 2. Taras wygląda świetnie! Meble pasują po prostu idealnie! :) Bardzo podoba mi się pomysł z drzewem :) Mam nadzieje że w przyszłości przy moim domu będzie równie piękny taras. Relaks na nim to pewnie sama przyjemność.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drzewo to brzoza 'Youngi' chociaż na zdjęciu wygląda jak niska ale dorodna sztuka innej odmiany ;) Robiąc projekt zawsze trzeba dobierać elementy tak by do siebie pasowały. Coś co wygląda nieciekawie samemu, w zestawieniu z roślinami czy innymi przedmiotami zyskuje zupełnie nowy wygląd.

   Usuń
 3. Taras prezentuje się bardzo oryginalnie.Meble pasują idealnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prezentuję się ale nie jest jeszcze w całości skończony, ma jeszcze jedną część wypoczynkową tyle, że brakuje w niej huśtawki.

   Usuń