wtorek, 17 stycznia 2017

Trochę późno..

          Jak to mówią- lepiej późno niż wcale.. Trzy tygodnie po świętach Bożego Narodzenia, zamiast szykować się do zdejmowania ozdób to ja cieszę się jak głupek.. bo jest wreszcie tak jak chciałam. Mam śnieg w donicach!! wyglądają wreszcie malowniczo.. Wyszłam dziś pstryknąć kilka zdjęć i nagle słyszę z ulicy..
- Ej co ci tam znowu zakwitło? kolega przechodził.. pośmialiśmy się razem..
ale niewiele się pomylił bo .... aktualnie szykują się do kwitnienia ciemierniki białe - te same, które dwa lata temu kupiłam do domu (o takie :-))..  na wiosnę wysadziłam je na rabaty.. Kwiaty w pączkach przetrwały nawet ostatnie mrozy -20. Warto je posadzić w ogrodzie bo są ogromna ozdobą rabaty  w styczniu a dla niektórych nawet nadprzyrodzonym zjawiskiem ;) Ale, ale oczar nie jest gorszy, jeszcze tydzień, no może dwa i tez zakwitnie..

5 komentarzy:

  1. Bardzo interesujący artykuł i przepiękny ogród!

    OdpowiedzUsuń
  2. Masz naprawdę piękny ogród. Widać że przykładasz do niego naprawdę dużo pracy. Sama marzę o takim zielonym kąciku wokół domu, więc w tym roku postanowiłam porządnie o niego zadbać. Zamówiłam kilka podstawowych narzędzi na stronie https://www.stiga.pl/ i jak tylko przyjdą, to zabieram się do pracy.

    OdpowiedzUsuń